• BlackRose
    #42
    "Most úgy teszel, mintha nem értenéd, amit írtam? Mennyire is függsz te a ms.hu-tól?"

    0.00%

    Amikor egy felső szervről van szó, amely működése biztosított közpénzből meg stb. akkor ott versenyserkentésről nem igen hiszem, hogy beszélni lehet. De pl. egy cégkonzorcium létrehozása amiben minden komoly cég benne lenne, mint pl. a WWW, ott már jobban mennének a dolgok, csak a baj ott van, hogy egy ilyen konzorciumot lehetetlen hosszú távon fenntartani, mert valakinek közüllük nem felelne meg feltétlenöl mindég az irány és ezért kilépne belölle. Ez persze úgy is szokott lenni, a WWW csupán azért él mert nem kötelező, tehát álltalában mindenki betartja, de hozzátehet még valamit, ami idővel esetleg bekerül a specifikációba, de nem mindég. Tehát nehéz vagy mondhatnám lehetetlen egy szoros kompatibilitást fenntartani, ez még a Linux esetében is igaz, ugyanis van a Standard Linux Base de nem éppen tartja mindenki be. Akkor volt a United Linux is ami éppen azért nem sikerült, mert széthuzott a társaság. Na most az IT fejlődik és úgy a Microsoft mint a non-Microsoft megoldások is fejlődnek, tehát a Világ ilyen amilyen, milyen lesz holnap nem tudom, de biztos vagyok benne, hogy a fikázástól semmi sem fog megváltozni.