Monster Hunter
  • baggins
    #28
    Szevasztok!
    A neten keresgélve találtam rá erre a topicra, ugyanis emberkéket keresünk magyar klánunk bővítéséhez.
    Olvastam, hogy kérdeztetek néhányan az online játék lehetőségéről. Nos, a MH azok szerint, akik játszanak vele, túlszárnyalják a legtöbb hasonszőrű rpg-t. Elképesztő méretű a játék. Négyfős csapatok vágnak neki a világnak, és gyűjtögetik be a szörnyeket. Jónéhány wyvern és sárkány csak online található, ilyen pl. a LAO SHAN, ami egy hatalmas méretű dög, vagy Kirin, az egyszarvú, aki villámokat szór mindenfelé. Mióta elkezdtem online játszani, az offline rész lényegében teljesen hidegen hagy. Online exp pontokat kapsz, fejlődsz, szintet lépsz, egyre újabb és újabb questeket kapsz. Hihetetlenül szórakoztató, izgalmas, egy percre sem fullad unalomba. Csak ajánlani tudom mindenkinek ezt a játékot. Ha valaki erre adná a fejét, pillanatok alatt segítünk neki felfejlődni magasabb szintre, ahol aztán nincs megállás. Sajnos mint mondtam az offline rész nem tükrözi a játék igazi értékét és mélységeit. Ezt ki kell próbálni.
    További infokat találhattok a gamecube.b13.hu blogban (bocs a címért, eredetileg másnak készült :). Valamint segítséget is bőven.