9/11 különböző szemszögből
  • PREMIERE1
    #8
    Mit bizonyít az? Mármint az óvodás? Látszik, hogy sokan bedőltek Moore hülyeségének ...

    Először is, ha én elnök vagyok, és kapok egy hírt, hogy belecsapódott egy gép a WTCbe, akkor nem feltétlenül gondolok terrortámadásra 9/11 előtt. Utána már igen, de addig ilyen még csak Clancy könyvében történt meg (ott Capitolium ...). Mivel semmi igazi infom sincs, max. játszhatám a nagyembert, vagyis kiadhatnék olyan parancsokat
    amelyeket már rég kiadtak az illetékesek, mielőtt én kiadnám, mert ez a dolguk, minek nyomuljak és ijesszek rá a gyerekekre, tanárokra, különösen, hogy ott a sajtó. Na ezt pl. egy színész típusú elnök, pl. Kerry megjátszotta volna, de zéró eredménnyel, ugyanis percenként változtak az események, és ő max. nyilatkozott volna, de érdemileg szart sem tudott tenni. Amikor kiderül, hogy terrortámadásról van szó, a 2. gép becsapódása után, na akkor szólnak Bushnak! Amúgy rendesen meg lett vágva az az óvodás rész is. Több olyan fontos jelenet kimaradt, amit bemutattak már a 9/11 kapcsán készült dokumentumfilmekben (nem Mooreéban). Szóval ennyit Michael Mooreról és a "szakértő" faszságáról amit Fahrenheit 911 nek hív ...