SFP:1 alapokon
  • DJ Skyline
    #233
    na kipróbáltam a WoE-t. kb ugyanaz mint a Vietnam, csak más helyszín (Németország), és pár új gép. amcsi, brit, orosz gépek közül lehet válogatni. ezek a gépek vannak: A-10, AV-8A Harrier, F-100D, F-105D, F-15A, F-4 C/D/E/F (tehát 4 féle), Harrier GR Mk.1 és 3, Hunter FGA Mk.9, MiG-27, Phantom FGR Mk.2. tehát alapvetően nincs olyan sok gép, mert van 5 féle Phantom, 3 féle Harrier. akkor van 3 kampány, tudsz magadnak faragni küldetést, vagy a már megírt küldetésekkel játszol. ebből elég kevés van, csak 4. orbitális újdonságra ne számíts, egy kis változatosságnak jó, ha már nagyon unod Vietnam tájait. nem rossz, de azt sem mondom, hogy a WoV után hosszú órákig fogsz vele játszani nap mint nap. igazából a modok növelik meg ezeknek a játékoknak az élettartamát szerintem. hamar unható lenne mindegyik Wings over játék, ha nem lehetne új dolgokat tenni bele.

    szerintem a Vietnamos témára sem feküdtek rá kellőképp, sokkal többet kilehetett volna hozni a témából, lásd a #231-ben, és a #224-ben lévő Yankee Air Pirates.