Obscure
  • Sephi
    #1
    Errol a hihetettlen jatekrol miert nem ir senki? Silent Hill + Resident Evil outbreak stilsu de sokkal tobb ezeknel.

    Kezdjuk ott hogy a grafikaja csodalatos. Komolyan borzasztoan jol ki van dolgozva minden benne. Fizikaja is van ellege es sot meg amikor egy szorny elol menekultem feloktem egy szeket es ki kellet kerulni :)

    A jatek elso 10 perceben mar kirazott a hideg mivel szerintem a kornyezet nagyon paras tudd lenni. Teccik hogy az egesz olyan mint egy film. A cuccok amiket eddig talatam nagyon jol ki vannak talalva mert pl a celuxal ossze tudtam ragasztani az ellemlampat a pisztolyal :)

    A jatekban van a foszereplo es mindig van velunk egy mellekszereplo is. Egyenlore harom szereplo van es mindegyiknek van egy specko tulajdonsaga. A pasi pl leruja nekunk hogy ha a megadott szobaban van meg valami amit fel lehet venni mig az egyik csaj segit egy ket tippel. A harmadik az alitolag valami eroset tud utni de azt meg nem probaltam.

    Teccet pl hogy egty ajtonal tisztan ki lehetet venni hogy uveg ablaka van. Fogtam a utot es betortem az ablakot mire a szereplo benyult es a masik oldarol nyitotta ki az ajtot.

    Mint mondottam a fizika nagyon eros mert ha pl megtamadnak a szornyek es a kozelben van egy ablak, azt betorve , a feny rasut a szobara es a szornyek azonnal meghalnak.

    Az user menu tok jol meg van csinalva. an egy jo kis terkepunk mindefele bejedzeseel , karakter lap es item lap. Teccik hogy az eljen , bar sotetben koszalunk , egy ido utan nappal lesz es nem kell vakozkodni.

    Minden szoba fullosan 3D es minden ki van rendes dolgozva.
    A szereplok sokszor beszelnek egymas kozott es ugyanugy mint a RE Outbreak-ban adhatunk parancsokat nekik es azokat azonnal vegre is hajtjak.

    Talan ez eddig a legjobb jatek amit ilyen stilusban lattam es alig varom hogy tovabb jacchasam. Mondom a grafika csodalatos es ez sokat szokott szamitani. A jatekmenet meg nagyon paras es egyben erdekes is.

    Attol eltekintve hogy a DVD felet tolti ki ez nem gatol meg semmit benne. Az a masfel ora amit eddig vele toltottem nagyon lekotott es meg egyszer hangsujozni szeretnem hogy mindeki probalja ki mert erdemes!