Amikor az érzékszerveid becsapnak...vagy mégsem?!
  • Sephi
    #241
    Most beszejunk a fotozasrol.

    Nekem megszalott maniam fotozni. Akarohva megyek mindig mindent lefotozok. Tortent egy februari napon amikor fent voltunk Szovatan (ez egy tok jo kis rekreacios falucska Szekelyfoldon) es ugy delutan fele elmentunk inni. Sokan meseltek hogy a Medve to kornyeken regebben egy kisebb falu volt de mar elhagyatott regota. Lementunk megnezni es megtalatuk. Kisseb hazroncsok voltak ... falak legfobbkent. En persze mindent fotoztam mint allat. Negyen voltunk aznap ott. Csinaltam vagy 50 kepet. Amikor haron nap mulva hazaerkeztunk es ramasoltam a gepre a kepeket az egyik kepet nem a szokasos mondon nevezte el a gep. Nekem Polaroidom van es a kepeket igy nevezi el PIC_0001.JPG , PIC_0002.JPG stb stb.

    Ez a kep amirol szo van furamod PIC_7000.JPG nak volt elnevezve... a szokasosnal nagyobb kiterjesztesben volt. Mig a tobbi kep 777 kb kozott tolunk ez 1.7 megas volt. Az ACDSEE nem akarta rendesen kinyitni ezert megprobaltam sima explorerel majd lattam hogy az se megy A kepen harom baratomnak kellet volna legyen ahogy bealtak tok vigan mosojogva es a hatterben az egyik odon regi hazmaradvany ami a legjobban megtetszett nekem. Ami meg furabb volt hogy ezutan a kep utan a ket ellem ami a gepembe volt fullosan kifogyott pedig meg messze birnia kellet volna.

    Eltelt egy kis ido es elvittema kepeket a fotoshoz hogy rendes albumba teheto kepeket csinajon beloluk de veltlenul ott maradt az a rosz kep is.

    Ekkor este kicsit megijedtunk mert az a kep is ott volt amit en nem tudtam ACDSEE-vel megnezni es a kepen ahol ok harman voltaktisztan ki lehet venni egy szurkes feher foltot ahogy az egyik fal mogott kikandikal. A frasz jott rank.

    Ismerosom meg van rola gyozodve hogy szellem bar en nem igazan hiszem hogy az lenne. En inkabb hibara gyanakodok... de azert kicsit paras. Majd ki is kutatom a kepet es bescanelem es ide belinkelem.