GRIMOIRE: nosztalgia lavina!!
  • sárkánylovag
    #19
    Igen a v 1.0 bugos volt nagyon !
    Aztán a srác kiadta az 1,207 -et én is ezzel játszom
    Ez jó csak egyet felejtett el hogy egy paralizált egyén nem tudja meginni a fehér szinű löttyöt
    amit amúgy lehet is kapni a boltba merthogy le van bénulva :D , más meg magának adja be nincs add be neki funkció
    így mivel a játék elején nincs cure cond varázslatod csak lightosba az nem gyógyítja csak az apróbb bajokat
    Van ugyan kút a játékban ami gyógyítja csak ott a végigjátszás szerint is csak belülről lehet kinyitni a ajtót ! :))))
    Magyarán ha ott indultál /wizardry 6 ban azt a véget választottad/
    így az van hogy a harcosaim első sorban lebénulva állnak mint egy homokzsák csak ütések felfogására jók.
    Most annyit tudtam a célért megtenni hogy a bénult óriásomat egy papra cseréltem és a papomat küldtem be az első sorba...
    így már csak egy béna harcosom van :))))
    elvileg januárban jön az 2.0 de abban csak a manuált igérte a srác
    kiváncsi vagyok lessz e benne hibajavítás.
    Maga a játék eszement jó akinek van idegrendszere végignézni hosszú csatákat persze... ez ma már kiverné a biztosítékot hogy mennyire nehezen jön bármilyen kis siker és a hibák még szivatnak is

    Ha valaki még játszaná egy jó tanács, ha disare-t kapsz akkor azonnal egyél almát mert az is kifejlődhet paralízissé ami már nem gyógyítható legalábbis csak egy kútnál vagy egy tapasztalt pappal a játék közepe fele...