• [NST]Cifu
    #467
    Én egy hónapja kezdtem el, akkor is olykor előfordult, de nem volt vészes, igaz talán kevésbé frekventált területeken játszottunk. Mostanában viszont nagyon durva dolgok mennek, mivel a LvL4-es agentek Dodixiában vagy annak közvetlen körzetében vannak, így általános, hogy Local chat alapján egy-egy szektorban errefele 200 feletti az átlagos játékosszám, Dodixiában 300 feletti sem ritka. Más potenciális Gallente Navy LvL4 agent nincs, csak Low sec.-ben, ezért tömörülnek a népek. De amúgy a hivatalos fórum alapján ez nem a Gallente űr sajátja, a Caldari és Minmatar űrben játszók is panaszkodnak a lagra...

    Amúgy nekem nem a játékosállomány szétválasztása volt az érvem az EU szerverek terén, hanem az, hogy lehetőleg lagmentesen játszhassak, és ne legyek a lakóhelyem (ie.: Magyarország) alapján esetleg hátrányban játék közben. Ha ezt meg tudják oldani amerikai szerverekkel, akkor hurrá. Én utoljára az SWG-ben játszottam amerikai szerveren, de miután 300 feletti pingünk volt oda, míg az európai Chimaerán 100 alatti, nem erőltettük tovább a dolgot. :S