• Plata
    #37124
    Nézd én az elmúlt két évben annyi T8 és T10 tankot szereztem meg amennyit soha azelőtt.
    Elkezdtem felhalmozni a T8 tankokat Frontline miatt,És valamiért T10-eket is szereztem be jó párat,régen eladtam őket hogy legyen pénzem újabb tech tree-re,most több mint 100 tank van garázsomban,időnként annyi pénzem volt mint még soha,blackmarketen is vettem játékbeli pénzért prémium tankokat,vannak kötvényes tankjaim is.Azt a rengeteg pénzt sima T8 tankokkal szedtem össze vagy olyan prém T8-al amit mindenki szarnak tart.Eredetileg 20 körül akartam T8 tankot frontline miatt,csak aztán kicsit túlteljesítettem.Rengeteg küldetés van a játékban,ott van a két fő kampány ami ontja a pénzt,ha kitüntetéssel csinálsz meg egy küldit elég sok pénzt kapsz,a napi küldik is adnak pénzt.Na és különböző eventek küldetései is adnak,vagy pénzt vagy valami cuccot.Néha a garázsban felgyűlik több millió értékben kaja meg egyéb fogyócikk amit küldikért kapok.Na és FL is sok pénzt termel,főleg hogy én FL-ben inkább csak artyval játszom.
    Régebben max 1 vagy 2 tank ágat tudtam húzni,többre nem jutott pénz,most volt hogy egyszerre négyet is húztam.A küldikből jött pénzből futotta,na és főleg a karácsonyi eventből,karácsonyi eventen annyi pénzt kerestem az ingyen xp és pénz buffal hogy sokáig elég volt.

    De STO-ra vissza térve nem volnék meg lepve ha kiderülne hogy készülne már egy új MMO vagy játék Star trek-ből,elvégre most elég népszerű a sorozatok miatt,bár félek hogy olyan banda kapná meg aki ezerszer pénzéhesebb lenne mint a jelenlegi és nulla lehetőség lenne benne pénzt szerezni úgy mint most.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.17. 07:06:02