• Plata
    #37122
    Ha jól emlékszem az idén 3 új T8 prémem lett amiért egy büdös buznyákot sem adtam.
    Célzás script baromság,rng van meg béna játékos,aki hülye az gold lőszerrel sem talál meg prémiummal.
    Tudod a mai utolsó csatámra,úgy gondoltam hogy lösz ami lösz marhulok egyet,ne tudd meg mekkora állat csatám volt,köpött rá a tankom hogy T10-es táras seggfejek gold lőszerrel lőnek,igaz azt elismerem valszeg épp visítottak közben,ugyanis voltam olyan jó fej hogy a szűk utcában nekik mentem és kitoltam őket a picsába a többiek elé,hogy ne maradjanak ki a buliból.Minden lövésem talált,alap lőszerrel,beütöttem még az E100-at is,Obj705A-t is,meg a beképzelt majom AE Phase-t is,100%-os találati arányom volt.Meg eszeveszett jó csatám,jót röhögtem ahogy szutyok kis papír skodák meg progetto próbálják visszatartani a tankom,de mi esélye lenne egy rakás papír fosnak egy igazi nehéz tank ellen,olyan mintha a bolha próbálnál fellökni az elefántot.Jah T10 tankkal plusszos csatám lett,vagyis még ezzel is kerestem pénzt,pedig T10.Na és alap lőszert használtam,prémmel eszement nagy minusz lett volna szerintem.

    Nézd én szeretek ISA-ra is járni,a Legendary Voyager meg olyan jó szórakozás hogy rengeteg dilit össze buliztam vele,pedig most a nyáron nem sokat játszottam,nyáron mindig közbe jön valami így admiralty meg STO kicsit elmarad.Bár endevorozni feljövök meg event.De másra nem nagyon van időm.
    De mindegy így is van még neki ennyi dilije.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2020.08.15. 13:59:51