• gunji
    #34768
    Dehát biztos sokan emlékeztek, eredetileg - a játék első éveiben - nem volt senkinek, egy karakternek sem hangja, mind tátogott feliratozva. Aztán fokozatosan tettek a jelenetek alá hangot (talán először a romulán kiegnél?), s a régi küldetések voltak furák beszéddel :)
    A játékosnak meg szvsz azért nincs hangja, mert túl sok fajból túl sokféle lehet: fiú-lány-kicsi-nagy-stb. és mindegyik másképpen beszélne, így túl drága lenne pluszban ennyi színésszel ennyi szöveget felvenni.
    #34766: Az off SWTORban azért ez egy jó érv az új játszható fajok betétele mellett, mert a devek mindig azt mondják, hogy drága és nehézkes lenne felvenni új hangokkal a szöveget, főleg, ha az adott faj nem beszél basicül.