• NEXUS6
    #19
    És arról nem is beszélve, amikor egy funkciót több menüpontból is elérhetsz, meg valamit amit régebben egyből elértél szépen eldugnak hátra valami almenüben.

    Tudom, hogy konfigurálható minden rajta, az eszköztárak, a menük, a bill. parancsok, a makrók, meg amit akarsz.

    De:
    1. Ilyenkor történik meg, az hogy felálok odamegyek a munkatársnőm gépéhez és a dukumentum betöltéséhez/mentéséhez is félóráig bóklászom az egeremmel.
    2. Újra installálásnál, ami azért félévente jobb családoknál/munkahelyeken is megesik minden kezdődik előről, konfigurálás, hajtépés stb.

    Én is amolyan szg buzi vagyok, aki fél napokat képes rejtett fájlokban elbogarászni, hogy bizonyos paraméterek átírása után 5%-al gyorsabb legyen a winyóm.
    De azt is látom, hogy a számítógép felhasználók többsége nem ilyen.

    És szerintem 2004-ben teljességgel érthetetlen az, hogy a legelterjedtebb oprendszer olyan, hogy a sima hétköznapi felhasználástól összekócolódik, lelassul, majd fejreáll.
    Egy Manyikának be lehet adni, hogy ez így van rendjén: "mert tuggya Manyika az autót is ki kell porszívózni, meg olajat/fékpofát cserélni benne. Így van ez a számítógéppel is, karban kell tartani!"

    Hát szerintem meg a bitek maguktól nem bugosodnak.