• DBM
    #30
    Szóval, mikor elolvastam, arra gondoltam, hogy mikor voltam a magyar energetikai találkozón, elmondták, hogy már rég erről papolnak, hogy fekete anyag, meg több, mint 100%os hatásfok, az amcsik meg büszkék rá, hogy feltelálták. Az egyik ismerősünk olyan gépezetet talált fel, ami egy aksiról működtetett egy fúrógépet, 2 kiégett gázzal működtetett lámpát (ami érdekes módon világított, de ez más téma) még 1 flexet, és a tavalyi bemutatón még ezekhez egy betonkeverőt is (csak most nem hozta el), meg egy ventillátort, ami a vízbe dugott, lefogta(a víz alatt) és nem rázta meg, az aksit sem terhelte agyon. Ilyeneket szeretne gyártani, csak nincs rá meg a pénz, de esze ágában sincs odaadni a németeknek, az amcsiknak, vagy nem szeretné, hogy a kínaiak lemásolják... Sajnos ez a nagy helyzet Magyarországgal, hogy szegény, pedi sokkal gazdagabb lehetne. (de most új esélyt kapunk :) Medgyssy nincs többé) Persze lehet, hogy most hungaristának, vagy fasisztának, vagy nem is tudom minek tűnök, de a környező országok most mind a mi arany-, ezüst- stb fém bányáinkból élnek, és kicsit okosabban is politizál mondjuk Szlovákia (be akarják vezetni a 8%-os adót!