Mi volt az utolso 5 CD amit vettel (nem lehuztad, masoltad, loptad)
  • Garfield
    #74
    Way Out West: Way Out West:
    Trafik: Bullet
    Christopher Lawrence: All or nothing
    Anjunabeats Vol. 1, 2

    + Markus Schultz: Coldharbour sessions (remélem, lesz)

    OFFTOPIC:

    Az Amazon-os hozzáállástól a pofán leszakad. Képzeljétek el, milyen szerintetek az ideális webshop, vegyétek a legextrémebb ká-európai vágyálmotokat, majd szorozzátok meg kettővel, emeljétek négyzetre és valahol ottvan az Amazon.

    Egy dolog, hogy egyszer, mikor a csomag már egy hónapot késett, írtam nekik, hogy náluk akadt-e el, erre sűrű bocsánatkérések közepette INGYEN elküldték ugyanzt a két CD-t és sem az árát, sem a postaköltséget nem kellett fizetnem. Aztán kiderült, hogy a Királyi Posta szarozott és végül kettő lett...

    Amazonnál ugye a szállítási költség úgy néz ki, hogy kell fizetni csomagonként és a csomagban található cuccok száma szerint.
    Most összeraktam két csomagot (2+1 CD) takarékossági megfontolásból, csakhogy ekkor az egyik CD-nél a 3-5 hetes várakozási idő újrakezdődött (4 nap volt hátra belőle...). Írtam nekik, hogy nanemá'. A válasz sűrű bocsánatkérés közepette kezdődött, majd úgy folytatódott, hogy a csomagomat szétszedték, a 2 azonnal küldhető CD-t postázzák, a harmadik, 3-5 hetes várakozási idejűt meg majd küldik, amikor küldik. Az ehhez kapcsolódó pluszköltséget természetesen NEM kell kifizetnem. Én meg csak nézek...