• Lola.
    #33
    "Ha lövésed is lenne arról hogy miről beszélsz rájönnél hogy mostanság titkosítás nem nagyon létezik ellenőrző algoritmusok nélkül."

    Jaj beindult a maszatolás... Nem lenne egyszerűbb beismerni, hogy marhaságot mondtál? A hash algoritmusok nem titkosító algoritmusok, akkor sem, ha ssl-nél használatban vannak.

    "Fejtsd ki szépen hogy mi is az a 128 bites ssl."

    Mit szeretnél tudni. Kérdezz bátran...

    "128 bites aes,rc4 encryption létezik, és való igaz hogy az rc4 a legelterjedtebb."

    Örülök, akkor hogy sikerült belátni, hogy mégiscsak létezik az a pármillió webszerver ami az ssl-t használó websiteok potom 95%-át adhatja és 128 bites ssl-t használ...

    "Jobban tennéd ha nem osztanád az észt se windows se biztonságtechnika kategóriában, mert téveszméid vannak amit nem vagy hajlandó levetkőzni "

    Aha, biztos én írtam 1 hozzászólás alatt 2 égbekiálltó marhaságot (hash algoritmusok titkosító algoritmusok között, 128 bites ssl nem létezik...)

    "és a mondandódat idegesítő stílusban fogalmazod meg."

    engem is idegesítane, ha nagy arccal megpróbálnék kioktatni valakit (128 bites ssl nem létezik) aztán egykettőre kiderül, hogy nem így van és még a copy-paste-es "tudásomat" is sikerül a köré irt marhasággal nevetségessé tegyem... :))