1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • TYIA-2
    #2061
    Azt a topikot én nyitottam boldogult Tyia koromban....de volt egy kis gond és eljöttem....nyitottam egy új topikot, így lett előbb World Music melynek HG-je lettem, majd átalakítottam New Wave 2.0-ra....gyakorlatilag a New Wave téma csak a New Wave 2.0-ra korlátozódik.
    Az átalakításra felterjesztett topik majd' két éve áll!
    Oldies Musicra gondoltam. (ez lehetne a rövid cím is)
    A bannerben ez lehetne jó nagy állat (kék) betűvel, alatta valamivel kisebbel: '50-es, '60-as, '70-es évek zenéje (vörös betű). (Breki Topikja ugyan tartalmaz '70-es évek megjelölést, de ott általában disco közeli zene van olykor-olykor)
    Ez is jó volna, ha odaíródna: Rock 'n' Roll, Beat, Hard Rock, Rhythm & Blues, Folk-rock, Rock. (kék betű)

    Flagcounter? lehet?

    /persze könnyebb dolgom volna, ha HG lennék :))))/ nem akarok én sokat....:)
    Utoljára szerkesztette: TYIA-2, 2015.01.15. 21:07:33