• csopszon
    #3698
    Jaja, közben megnéztem én is, minden lv1 spell 5 percig tart, de 0gy sem látom sok értelmét. Monk past life? 12monk/6ranger/2fighter elf, vagy helf AA, manyshot, 10k stars, ölőgép. A past lifeokhoz nem kell pure kaszt, amiből a legtöbb volt az élet során, arra adja a past life-ot. Heroic elite streak nem ördöngősség, 200-as streaket nyugadtan össze lehet hozni lv2í-ig, de ahhoz már egy jól összerakott build kell, főképp mert nincs rugó hireling, szal vagy túl kell élned a csapdákat, vagy le kell szedni őket. Szvsz az elite csapdák nagyobb veszélyt jelentenek, mint úgy általában a heroic epic questek. Epic dungeon token farmoláshoz meg nem kell csapat, CoF epic normalon gyerekjáték, még egy gimp karakternek is, max egy gyógyító hireling kell, kb 15-20 perc alatt kényelmes tempóban le lehet nyomni és ad egy teljes tokent. VoN1-4 epic normalon szintén vicc kategória, és biztosan összejön legalább 2 token értékben fragment. Egy átlag build meg nyugodtan mehet epic hardra is szólóban. Nagyjából 2006 óta játszom, volt már mindenféle karim, de egyetlen build sem olyan szórakoztató és nyugis mint a humán pélómester, vagy egy wf sorcerer (mind1 milyen savant), ezekkel a legkönnyebb játszani sztem.