• bosco05 #61503
    Hogy jött ide a warez, nem értem :S

    @Roger6: Én azt hittem a sereg szót átvitt értelemben használtad, most meg kiwikized a valós jelentését? He? Ez komoly? :D
    "Azt írod, hogy hétről hétre 30-an játszanak rF2-vel, és az elég vékony. Hát azért azt hozzátenném, hogy a VCRC-ben amikor 10-en mentünk, sokkal színvonalasabb verseny volt, mint a VSR-nél a B szerveres favágókkal baszakodni (első versenyen oda osztottak be)." <<< Ennek mi köze ahhoz, hogy kevesen játszanak rf2-t itthon, ahhoz képest, amennyien tolták az rf-et? Amúgy érdekes, hogy téged mindenhol kilöknek :D Jó helyen fékezel te egyáltalán? :D (csak poén) Egyébként az biztos hogy egy 5-10 fős haveri társaság tisztábban versenyez mint egy 30 vagy 60 vagy 90 fős, de ezen te csodálkozol? Sehol sem jó a B, C, D szerveren versenyezni, de akkor gyorsnak kell lenni és A-ra jutni, vagy szezon elején tervezetten nevezni és végigcsinálni ;) Egyébként nem én lettem rossz májú olvass vissza te értettél félre aztán belémkötöttél :D Én csak arra reagáltam. A mondandóm lényege továbbra is az, hogy túl sok a szimulátor program és egyik sem az igazi, emiatt szétszakadt teljesen a szimes társadalom.
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2016.01.29. 18:30:34