Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • Ino
    #26
    Most, hogy kiszúrtam magammal, rászoktam a folyamatos mentésre. Még akkor is, ha kiírja a gép, hogy mentette. Biztos, ami biztos! Fogalmam sincs, hogy vajon meddig lehet eljutni. Én már akkor is örülnék, ha 10 szinttel feljebb jutnék (nameg persze lassacskán tovább és tovább).
    A te 360-as szintedtől azért még le vagyok ám maradva! Próbálkozom, de legutóbb I-no-val már 40-nél elszálltam.
    Nekem is ugyanaz a rész van meg, mint neked. PC-re én csak ezt, az Isukát és a Slash!-t (a legújabb rész) tudom. A korábbi kiadásokkal nem vagyok tisztában, hogy mire jelent meg.
    Az Isuka-t már én is jó ideje kézbe szeretném kapni, de csak külföldről lehet rendelni, főleg PC-re. Legalábbis még nem láttam egyik üzletben sem. Első részt is csak egy helyen. Szerintem itthon ritkaságnak számít.
    Az emulálós dolgokkal kapcsolatban én sajnos nem tudok segíteni. Tipikus lány vagyok: én nem értek a számítógéphez. Csak működjön, hogy tudjak rajta játszani! (Na jó egy-két alap dolgot tudok, de az semmi.) Ha valami van a géppel, rögtön a bátyámhoz megyek nyafogni...