Anime stílusú 2D-s verekedős game
  • Alita
    #15
    Sziótok! nah nekem egy tucat..lehet hülyén hangzó kérdésem van evvel ajátékkal kapcsban meg az ilyen szakszavakat sem vágom igazán! nah első hogy kell I-no-t kinyirni az Arcade módban ő az ucsó ellenség..de van vmi iszonyat erős támadása..amit lehetetlen elkerülni..de ha lehet azt valaki mondja meg...Második kérdésem van egy olyan mód hogy missio nah ott mit kell nézni hogy hatásos támadásom legyen vagyis honnan tudom meg hogy melik támadást kell használni 3. az egybe volt egy iylen szuper támadás ami fúlra leviszi az ellenfél élet..az ebbe is benn van? mer én nem találtam meg...4. én szedtem le játékról, karakterekről képeket googleből nah és találtam egy kulcsos csajt iylen kulcs áll ki a fejéből meg a hátán is az van..az hogy hogy nincs benne a játékba...szerintem iszonyat jól megcsinálták itt van róla kép: http://www.ojgames.com/ezimagecatalogue/catalogue/variations/150x500/285994-150x500.gif
    tudom jó hoszú...
    nah ennyi jah meg lenne egy olyan kérdésem is hogy létezik e a játékból anime is mer amvket találtam róla..és nem épp a játékról szólnak...
    szerintem a legjobb karakter Millia Rage az egybe is ő volt a kedvencem bár sokat nem jácotam a 2vell szal lehet onnan lesz egy másik kedvencem is meg Zappa elég érdekes chara......bocs az érthetetlen fogalmazásokér