666
  • nicknév88
    #250
    Hát akkor most rajtam a sor, gondolom senkit sem érdekli a mondanivalóm, vagy csak nagy lebaszás lesz a végéből, vagy hatalmas vita.. de szükségét érzem hogy kifejtsem az egészről a véleményemet. Én egy 18 éves falusi srác vagyok, aki megvesz a metál zenéért, kedvenceim közt van a Berzerker, Last Days of Humanity, Vomitory, Dimmu meg még pár. Számomra nem onnan ered a sátánista hogy milyen zenét hallgat, a zene max csak ösztönző lehet, bár annak is elég elvetemült szövegvilágúnak kell hogy lennie hogy vki attól most nagy sátánista legyen.. Véleményem szerint a sátánista még a tizenéves években kialakul, azt ahogy telik az idő vagy benő a feje lágya és leszáll róla, vagy tényleg komolyan veszi a dolgot és folytatja. (amit nehezen hiszek el, merthogy nemismerek igazi vén sátánistát) Meg az, hogy hörgés van a zenébe az nem jelent semmit, ez a stílus eggyik jelzője, hogy bizony itt így tálalják fela mondanivalójukat, és nem éppen a sátánizmusról szólnak a szövegek általában. Az hogy a popularista emberek szemébe ez ilyen vészes, "félnek" ettől a zenétől, azaz ostoba felfogásuk miatt van. Én nem azért szeretem ezeket a zenéket mer egy sátánista vagy akár ördögimádó vagyok, én nekem egyszerűen ez a fajta zene jön be, az adrenalinpumpálás, és néha koncerten jól esik a kis hörgés :)