666
  • SOiL
    #249
    Nah emberek igaz hogy nem mostani téma de csak idetaláltam... Nem is tudom hol kezdjem... Elolvastam az egész topikot (nagyjából :). Sátánizmushoz itt egy link : http://hu.wikipedia.org/wiki/Sátánizmus Magyar szóval mindenki érteni fogja és nem is hosszú. Ezek alapján ez az egész téma nem a sátánizmusról szól hanem az ördögimádatról. De ez kiderül a szövegből full... A Slipknothoz néhány dolgot: 1. A Slipknot nem sátánista ez a szövegek fordításából kiderül. 2. Ők szerepet játszanak (ki gondolta volna hogy ők igazából nem hiszik azt hogy ők tényleg "szörnyek") 3. Valószínűleg elég sok "sátánista" rajongója van a Slipknotnak pont azért amiatt itt sokan fikázták... Mert nem tudják miről szól. De ez már megint divat. Vki azt írta hogy van jó rock énekes de nincs jó metál énekes... Na ez nagyon nagy baromság... a Slipknot énekesének is nagyon jó hangja van, elég ha a Wait and Bleedet meghallgatja vki és rájön, SOiL, Drowning Pool, Disturbed mindnek nagyon jó énekesei vannak. (bár a Disturbednek már vagy a harmadik :S) Nagyon sok metál nem ördögimádó, sőt nem is jellemző rá igazán... És az hogy vmi nem feltétlen tiszta, boldog vagy jó dolgokról szól az nem jelenti azt hogy már feltétlen a Sátánról szól vagy vele kapcsolatos dolgokról... és ha vkinek már az ilyen alap metál dolgok hörgősek akkor halgass bele a Napalm Deathbe... Senkit nem akarok megsérteni, ezért nem is mondok rá inkább semmit :D Visszatérve a dologra attól még nem lesz sátánista zene vmi hogy énekelnek benne a sátánról vagy sűrűbben megemlítenék... Például: Tenacoius D. Két Akkusztikus gitáron játszó faszi, amiből az egyik Jack Black aki azért viszonylag híres színész...
    Utólag: Én úgy vettem észre nem annyira divat már ez a dolog, bár vannak még persze akik divatból csinálják... Ahogy én észrevettem manapság az EMO a legnagyobb divat dolog. Sztem már maga az alapjai (zene nélkül) elég erőltetettek és értelmetlenek. De ennyit erről nem fikázok :D Már annak örülök ha vki egyáltalán látni fogja még ezt...