áz!
  • ateszolo
    #127
    Sziasztok!
    Segítségre lenne szükségem. Van egy asztali PC-m és elég sok gondom van vele mostanában. Alaplap Asus P5K-E/WIFI-AP. Az a problémám, hogy még úgy két éve feltelepítettem Win7 ultimate x64-et. Hibátlanul futott, csak licensz problámám volt, azzal nemfoglalkoztam, nem nyílvánitottam neki túl nagy szerepet. Viszont egyszer fogta magát a PC-m és nem érzékelt semmilyen vezetéknélküli hálózatot. Próbálkoztam hibaelhárítással és semmi. Ugye a mai ember nincs meg internet nélkül, gondoltam újra telepítem. Felraktam gondnélkül, viszont az alaplapi driverek telepítésekor fellépett egy probléma a hangkártyán és az enthernet csatlakozáson kívül semmi az égadta egy világon nem tudtam telepíteni, hiba üzenetet írt ki, ezáltal az integrált Wifi-t sem. Ezután feltelepítettem Win7 Enterprise x64, csodák csodájára itt is ugyan az volt a probléma. Majd ezt kovetően újra teleptettem régi Xp-et és hibátlanul felment minden driver és múködött a wifi. Most kb egy órája hogy felraktam Win7 ultimate x86 SP1-et, ugyan ez a probléma merült fel. Már majdhogynem a "sírás" kerülget. Kérlek titeket, ha tudtok segítséggel szolgálni segítsetek.
    alaplap: Asus P5K-E/WIFI-AP
    cpu: intel q6600 2,4ghz
    U.i.: a hibaüzenet amit közöl velem a rendszer, az alábbi " Ez a számítógép nem felel meg a szoftver telepítéséhez előírt minimális követelményeknek."