Lányok a volán mögött
  • Pluskast
    #187
    Ez ok de mint mondtam én azért találkoztam már kivételekkel. Volt/van már szerencsém olyan női vezetőhöz aki 100 férfinál is jobban vezetett. Az általad említett dolog ezekről a mercis meg bmw-s barmokról valóban igaz. De ezek mindegyike férfi. Nyáron volt nekem egy esetem. Jöttem ki a westend parkolójából és mentem rá a Ferdinánd hídra. Jobb oldalon busz sáv a bal oldalon meg ugye a szembe jövő sáv. Egyszer csak kivág a szembejövő sávból egy bmw-s persze egy kopasz kigyurt izomagyú nyálgép és jön velem szembe és esze ágában sincs visszamenni a saját sávjába. Letekerem az ablakot és feltettem neki azt az egyszerű kérdést, hogy ugyan miért nem megy vissza a saját sávjába? Persze erre mi volt a válasz? Anyád. A baj az, hogy egyre több ilyen vezető van függetlenűl attól, hogy az illető nő vagy férfi. Ma már nem probléma lefizetni a vizsgabiztos és minden 2. baromnak van jogsija és az emberek nagy részének fogalma sincs a kresz-ről. Az már lassan nem jelent problémát ha valaki sáv váltás közban nem teszi ki az indexet. Mert ugye mi a fenének van ott az a bajusz kapcsoló? Szép kis dísz és el lehet mondani, hogy van egy újjabb kütyü az autómban........