My bosses daughter
  • Taranov
    #19
    "először is elnézést szeretnék kérni, hogy uraságod fel mertem bosszantani véleményemmel, nem volt szándékos! :D"

    Semmi baj, ha leállok veled vitázni, akkor benne van a pakliban, hogy nem fogok egyetérteni a véleményeddel.

    "ez most a te magánvéleményed ugye ?
    ellenkező esetben ki vagy te, hogy megmondjad mi a jó film és mi nem ? "


    Természetesen a magányvéleményem, nem más véleményét közvetítem, másrészt meg nincs egységes mérce a filmek tulajdonságainak mérésére, tehát nem lehet kijelenteni, hogy ez a film jó, az nem, de vannak kritikai szempontok, ezek alapján nekem nem tetszett a Shrek, meg nem az efféle humort kedvelem. Az animációs filmek csak animációs filmek, nincs bennük színész alakítás egyrészt, másrészt a tényleg jó, azaz elismert filmek nem animációs filmek, tehát ki lehet jelenteni, hogy nem az animációs filmek a jó filmek.

    Mint már mondtam, nem véletlen, hogy a Shrek az animációs film kategóriában nyerte el az Oscar-díjat.

    "a Shrek 2 humorát illetően majd akkor nyilatkozz barátom (hisz barátok vagyunk nemde ? :), ha majd láttad a filmet, nekem ne gyere az előzetessel!"

    Nem vagyok a barátod, most beszélek veled először.
    Nincs közöd hozzá, hogy láttam-e a filmet, a hozzászólásomban főként a Shrek első részéről beszéltem, de a Shrek 2 bemutatója (amelyben volt az említett jelenet) nem győzött meg, tehát nem fogom megnézni a teljes filmet.

    "honnan veszed, hogy a magamfajta emberek a jó filmekből kimaradnak ? mindenkinek más a jó film
    a sznoboknak csak az a jó film amiben Jack Nicholson, Robert De Niro, Al Pacino, stb...játszanak.
    a normál hétköznapi emberek nem fikázzák le csípőböl a "tini sztárokat" aki valószínűleg, nem tőled lettek sztárok :D
    Valamikor el kell kezdeni nem ?
    Mellesleg ha tehetségesek a szinészet terén, akkor idővel a tini sztárokból később (felnőtt!) ünnepelt sztárok lesznek.
    pl. Robert De Niro, Jack Nicholson is volt fiatal "tinisztár" nemde ? :D "


    Bocs, hiába írsz ennyi szmájlit, nem tudok nevetni a mondataidon, nem értem benne a poént.
    És mégegyszer bocs, nem tudom sehonnan, hogy a magadfajta emberek a jó filmekből kimaradnak-e, ez csak feltételezés volt.
    Volt Jack Nicholson, Robert De Niro és Al Pacino is fiatal, de nem volt tinisztár, a tinisztár az egy olyan kifejezés, mely a filmekben nyújtott alakítását is értékeli.