Always Outnumbered Never Outgunned
  • diesel power
    #98
    Ki melyik számot szeretné 3. maxinak az albumról?



    Én az Action Radar-t,vagy wake Up Call-t.Azért írok vagyot,mert sztem 3-nál nem lesz több maxi erről az albumról,miután Liam azt nyilatkozta nemrég,hogy szerinte 3 maxi a tökéletes egy albumról.Persze attól még lehet több is,ha épp olyan kedve lesz.Szóval az előbb említett számok jók lennének kiadásra.



    Amik sztem semmiképpen sem lesznek kiadva:



    -Spitfire,mert tuti nem ad ki Liam két Juliett lewis-os számot.Meg nem is túl kiadható.



    -Medusa,mert ez se igazán kiadható,meg semmi vokál nincs benne,ami nem kizáró ok,de sztem akkor se lesz kinyomva.



    -The Way It Is,mert sztem feldolgozást nem fog kiadni,meg annyira azért nem izgi.



    -Memphis Bells,mert dupla A oldalas volt promo-n a Girls-el.De ettől még reménykedem benne,hogy kiadja,bár szinte biztos nem.



    -You'll Be Under...,mert Liam maga nyilatkozott úgy,hogy csak egy album töltelék.



    -Phoenix,mert túl semmilyen.



    Ami szóba jöhet tehát,az a Get Up,Wake Up,Action,Shoot Down.Bár a rockos Hotride után sztem a rockos Shoot sem lesz kiadva.Aztán lehet,hogy én gondolom hülyén a dolgokat,és pont az első számokból lesz kiadva vmi:))