Always Outnumbered Never Outgunned
  • M@niac
    #108
    Na lehet, hogy kicsit keson, de en is megosztom az emberekkel, hogy szerintem milyen az uj prodigy album.
    Igazabol nincs vele semmi baj, csak az, hogy valahogy nem prodigys. Tudom, hogy a fat of the land-et nem lehet utolerni, de ekkora valtasra azert nem nagyon szamitottam.... Azert latszik, hogy Lowlett egyedul maradt, hianyzik Keith Flint vokalja stb. a masik problemam az volt, hogy egy ket szam kb. egy eltorzitott punkbanda szama is lehetne, ami egy breathe, smack my bitch up, mindfields utan kicsit szomoru dolog (szerintem..)
    Ami rogton tetszett az uj albumrol az a spitfire es a girls volt (bar a more girls "prodigysabb") a tobbibol hianyolom a azt a kokemeny, kiemelkedo dobot, ami a regi albumokra jellemzo volt...
    Vegszokent azt mondom, hogy aki Prodigy fan annak lehet, hogy kicsit csalodas lesz ez az album, lehet hogy masra szamit (tobbek kozott en is), de mindenkeppen erdemes tenni vele egy probat... Aki meg most kezd baratkozni a Prodigyval annak talan kotelezo darab :)

    Na csak ennyi
    PRODIGY RULEZ