• Sheva
    #4120
    Két bajnoki vereség után ismét győzni tudott az AC Milan csapata. Az olasz bajnokság 16. fordulójában a piros-feketék a Messina gárdáját fogadták. Az első gólra a 22. percig kellett várni, amikor Sheva büntetőből volt eredményes. Az igazi gólparádé viszont a szünet után jött. Előbb a 47. percben megint az ukrán zseni talált az ellenfél kapujába, majd Pirlo és Gilardino is követte a példáját. Remélhetőleg ezzel a 4-0-s győzelemmel a Milan kilábalt a gödörből, és újra üldözőbe veszi a Juventust.


    MILAN-MESSINA 4-0
    Gólszerzők: Shevchenko (22., 47. – az elsőt 11-esből), Pirlo (83.), Gilardino (85.)
    Játékvezető: Tagliavento
    Sárga lap: Seedorf 60.

    MILAN: Dida; Simic, Stam, Kaladze, Serginho; Gattuso, Pirlo (Vogel 84.), Seedorf (Ambrosini 76.); Kakà; Shevchenko (Vieri 63.), Gilardino.
    Vezetőedző. Ancelotti.
    Cserék: Kalac, Costacurta, Rui Costa, Ambrosini, Jankulovski Vieri.

    MESSINA: Storari; Zoro, Olorunkleke (Donati 68.), Cristante, Aronica; Zanchi, Mamede, Sculli (Rafael 76.); D’Agostino; Zampagna (Muslimovic 78.). Di Napoli.
    Vezetőedző. Mutti.
    Cserék: Pansera,Rezaei, Donati, Giampà, Sullo, Muslimovic, Yanagisawa.