• LasCar16
    #26402
    Berlusconit a Milan már nem érdekli, örök életre vágyik

    A Milan első emberének hiúsága eddig is nyilvánvaló volt, a hírek szerint most a Milan helyett rákkutató laboratóriumba és géntechnológiával foglalkozó alapítványba öli pénzét.

    Olaszország és a Milan első emberét, Silvio Berlusconit rengeteg támadás éri, a politikus sportvezetőt többek között hiúsága miatt kritizálják. A megalomániás Berlusconi eddig is sokszor került a címlapokra, mert folyamatosan plasztikai kezelésekkel igyekszik fiatalosan tartani testét. Berlusconin már több tucat beavatkozást végeztek, a Milan első embere nem tudja elfogadni szervezete öregedését.

    Természetesen a Milan hívei is folyamatosan kritizálják az elnököt, amiért az utóbbi időben elhanyagolja a piros-feketéket. Berlusconi az utóbbi időben jóval kevesebbet áldoz a klubra, elmondása szerint ez azért van, mert miniszterelnökként ilyen válságos időkben nem teheti meg, hogy eurómilliókat költ.

    Ugyanakkor a legújabb hírek szerint a Milan elhanyagolása mögött más áll, Berlusconi mostanában sokkal inkább egészségére és öregedésének lassítására koncentrál. A Daily Mail cikke szerint a politikus az utóbbi időben rengeteg pénzt áldozott egészségügyi kutatásokra, a rák elleni harcban, illetve öregedést vizsgáló genetikai kutatásokban segített súlyos összegekkel. Sőt, miután az egyik vizsgálatokat végző kutatócég legnagyobb részvényese lett, fiát pedig bejuttatta az igazgatótanácsba is


    samsungsport.hu