• Nuno88
    #22728
    Csökken Luis Fabiano ára

    A játékos ügynöke, Jose Fuentes szerint Luis Fabiano ára lejjebb ment és most már 18millió euróért is megvásárolható. Ez már közel van ahhoz a 14 millióhoz, amit a Milan első körbe ajánlott a támadóért.- írja a Gazzetta dello Sport.

    A Sevilla először a 30 milliós kivásárlási árat kérte a játékosért, de azt már korábban sejteni lehetett, hogy ennyiért nem találnak vevőt.

    Az olasz lap szerint a Milan most kivár, hogy esetleg még olcsóbban juthasson hozzá a kiszemeltjéhez, hiszen a pénz mostanában igen fontos tényező az olaszoknál. Pontosabban a pénz hiánya befolyásolja az átigazolásokat.

    Közben a Milan fiatal hátvédje, Thiago Silva is megszólalt az ügyben, arra biztatva válogatottbeli társát, hogy igazoljon a Milanhoz. Szerinte Fabiano képes segíteni a csapatot, a klub pedig jó járna a támadóval.


    goal.com