• LasCar16
    #18409
    Az AC Milan orvosa, Massimo Manara összefoglalta a sérültek állapotát.

    Favalli:
    ”Elkezdte a fizikai edzéseket. Szemmel láthatóan javul az állapota. Hétfőn ismét a csapattal edzhet.”

    Kaladze:
    ”Megvizsgáltuk, és megállapítottuk, hogy egy régi sérülése újult ki. Azonban a fájdalma csökken. Az állapotának kiértékelését hétfőn folytatjuk, amikor újra elkezdi az edzéseket.”

    Nesta:
    ”A fizikai állapota több, mint pozitív. Hétfőtől újra teljes értékű edzésmunkát végezhet a többiekkel.”

    Senderos:
    ”Egyértelműen javul az állapota. A jövő héten készen fog állni az újrakezdésre.”

    Pirlo:
    ”A vizsgálatok kimutatták, hogy a sérülése már gyógyul. Mától fokozatosan elkezdheti a fizikai edzésmunkát. A következő 15 napban lesz még egy vizsgálat.”

    Borriello:
    ”Ma reggel részt vett egy ellenőrzésen. Az izomproblémája teljesen rendbe jött, és a jövő héten újra bevethető lesz.”

    Flamini:
    ”Nem fogadta el a válogatott behívót, mert a Cagliari elleni mérkőzésen megsérült a jobb bokája. A röntgenfelvételek alapján 5-6 nap pihenő vár rá.”

    Forrás: acmilan.com