#1615
Számos olasz klub érdeklődik a Genoa újonnan igazolt kapusa, Christian Abbiati iránt, miután csapatát visszasorolták. A múlt héten állítólagos bundázás miatt a harmadik osztályba visszaminősített kikötővárosi csapat kölcsönbe szerezte meg a Milan együttesétől Abbiati-t, akinek a helye most bizonytalanná vált.
Abbiati szeretett volna első számú kapus lenni, hogy kiharcolja magának a helyet a 2006-os Világbajnokságra, de ez a Serie C-ből nem nagyon lehetséges. Ha a Genoa fellebbezését elutasítják, akkor Abbiati valószínűleg átértékeli a lehetőségeit.
A Serie A két kiscsapatát, a Siena-t és a Livorno-t is kapcsolatba hozták az egykori olasz bajnokkal, mivel mindkét együttes kapust keres. Ezen kívül még a Palermo is leigazolhatja Abbiati-t, miután visszaléptek a Galatasaray hálóőrének, Faryd Ali Mondragon megszerzésétől. Úgy volt, hogy a 34 éves kolumbiai játékos a múlt héten aláír, de az utolsó percben az üzlet meghiúsult.
A Palermo már múlt nyáron érdeklődött Abbiati iránt, de a Milan akkor nem engedte el a válogatott játékost.