penzes masinak... hatalmas penznyelo szornyetegek...
  • CSOCSO
    #1
    ahoy... ilyen topik se nagyon van...
    valaki meg jar ilyenekbe???
    en mar regota nem favorizalom ezeket a helyeket...
    Emlexem.. kiskoromban mikor meg 20 asokkal ment a cuccos.. akkor sokat jatszottam.. anyamek mindig tartottak otthon egy "meyltanyernyi" 20 ast.. amibol hetente kaptam parat..aztan le a sarki sorozobe ahol volt par gep:) azok voltak a szep idok.. aztan sec perc alatt 1 szazassal mentek ezek a szarok.. azota mar tobbszazassal...
    :(
    kar...
    pedig az ilyen helyek nyuzsognek a regi szar gepekkel...

    amugy az elobb jottem egy ilyen helyrol.. 10 dolcsiert annyit jatszhatsz amennyit akarsz..akarmelyik masinaval!!!...
    oke itt is voltak time crisis.. 1..2.. de volt 3 os.. volt regi jurassic meg uj is.. volt regi star wars volt uj star wars.. volt itt is gagyi nascar... de volt eleg komoly autos jatek is.. igaz a nevere nem emlexem.. valami battle gear vagy hasonlo.. volt benne minden zsirsag: supra, skyline, stb...volt jopar flipper...biciklis, jetskis,deszkas, tanci tanci gep...szal majdnem ketszer annyi cucc mint egy westendben=tancisbol volt 5 kulonozo.. az autosok altalaban 4 boxbol alltak nem kettobol..
    es volt eleg sok.. initial d.. nascarosbol ket fele.. initial d (autos anime jateka) meg volt csomo verekedos.. mnortal 4, tekken, street fighter stb.. szal.. cool volt..
    de azt is el kell mondaom hogy ilyenkor kemenyen bejatszik a boseg zavara cuccos.. azt se tudtam mivel jatszak.. mindenhez beultem.. nyomtam egy kanyart es mentem volna a kovetkezohoz:))))))))