Avagy milyen f@szsagot kaptal az elmult idoben?
  • daxan
    #36
    Én ezt kiküldtem myvip-en, mert nagyon sok körlevelet kapok.... És ezt a választ kaptam:

    "Sziasztok!

    Ezúton szeretnék köszönetet mondani mindazoknak, akik a tavalyi évben és idén is már megörvendeztettek számtalan körlevéllel és küldd tovább típusú maillel. Sokat változtattak az életemen!"

    Igazán nincs mit.

    "- Nem iszom Colát, mióta megtudtam, hogy wc tisztításra is alkalmas.
    - Nem járok többé moziba, nehogy véletlenül beleüljek egy AIDS-el fertőzött tűbe.
    - Azóta sem használok izzadásgátlót, mivel rákot okoz."

    Éreztem...

    "- Nem parkolok többé zárt parkolóban, nehogy elraboljanak.
    - A gyerekeimet egyetlen másodpercre sem tévesztem szem elől, nehogy pedofilok áldozataivá váljanak.
    - Az összes megtakarított pénzem Amy Bruce-nak adományoztam, annak a szegény
    gyermeknek, aki már legalább a 7000. szervének átültetésére vár. (Ami igazán érdekes, hogy sose ez a kislány nem öregszik, 1995 óta még mindig 7 éves!)"

    A sok szeretet a világon többmilliárd hülye embertől csodákra képes...

    "- Nem kaptam meg az igért Nokia csodatelefonomat, ahogy a Disneylandba szóló belépőket sem!"

    Lenyúlta Miki egér. De tényleg! A körlevelesek mnodták.

    "- Én is feliratkoztam amellé a 3000 ember mellé, akik a mozambiki törpemókus megmentésén fáradoznak."

    De ariii vagy...

    "- 170-szer is megtudtam, hogy a http://www.freemail.hu azonnali hatállyal törli az összes mailemet, ami azóta se történt meg."

    Ne köszönd, én intéztem el.

    "- Hála nektek, már én is tudom hogy kell megfelelő partnert találni."

    Mondtam én, hogy jó módszer a majombaszás.

    "- Legalább 5000 szerencsétlenség kellett volna hogy érjen,emellett minimum 100-szor kellett volna meghalnom!"

    Szégyelld magad!


    "- Szóval menjetek a..........!!!"

    I love you too.

    "UI: Ha nem küldöd tovább ezt a levelet 10 másodpercen belül legalább 850000 embernek, akkor holnap jön egy nagy kék dinoszaurusz, aki pontban 17:30-kor megeszi az egész családodat!!!!!!!!!!"

    Jött, de elneveztem Dínónak, és megetettem a szomszéd kislánnyal. Azóta jó haverok vagyunk a kis ari kékséggel.