Avagy milyen f@szsagot kaptal az elmult idoben?
  • Frosty01
    #35
    Sziasztok!

    Ezúton szeretnék köszönetet mondani mindazoknak, akik a tavalyi évben és idén is már megörvendeztettek számtalan körlevéllel és küldd tovább típusú maillel. Sokat változtattak az életemen!
    - Nem iszom Colát, mióta megtudtam, hogy wc tisztításra is alkalmas.
    - Nem járok többé moziba, nehogy véletlenül beleüljek egy AIDS-el fertőzött tűbe.
    - Azóta sem használok izzadásgátlót, mivel rákot okoz.
    - Nem parkolok többé zárt parkolóban, nehogy elraboljanak.
    - A gyerekeimet egyetlen másodpercre sem tévesztem szem elől, nehogy pedofilok áldozataivá váljanak.
    - Az összes megtakarított pénzem Amy Bruce-nak adományoztam, annak a szegény
    gyermeknek, aki már legalább a 7000. szervének átültetésére vár. (Ami igazán érdekes, hogy sose ez a kislány nem öregszik, 1995 óta még mindig 7 éves!)
    - Nem kaptam meg az igért Nokia csodatelefonomat, ahogy a Disneylandba szóló belépőket sem!
    - Én is feliratkoztam amellé a 3000 ember mellé, akik a mozambiki törpemókus megmentésén fáradoznak.
    - 170-szer is megtudtam, hogy a http://www.freemail.hu azonnali hatállyal törli az összes mailemet, ami azóta se történt meg.
    - Hála nektek, már én is tudom hogy kell megfelelő partnert találni.
    - Legalább 5000 szerencsétlenség kellett volna hogy érjen,emellett minimum 100-szor kellett volna meghalnom!

    - Szóval menjetek a..........!!!

    UI: Ha nem küldöd tovább ezt a levelet 10 másodpercen belül legalább 850000 embernek, akkor holnap jön egy nagy kék dinoszaurusz, aki pontban 17:30-kor megeszi az egész családodat!!!!!!!!!!