• deyo
    #90
    Sztem maradjunk annyiban, hogy mivel még nem ment tönkre se az aDobe, se másik ilyen cég ezért feltételezem, hogy megélnek abból amit megvesznek azok akik MEGTEHETIK:-PPP
    Ha esetleg aki most 'illegálisan' hasznája IS megvenné, akkor lehet, hogy azt érné el, hogy a FŐ_FŐ_FŐNÖK-nek pár millióval több pénz rohadna a bankban... mert nekem senki se mondja, hogy ha többen vennék meg a programokat, zenéket, akkor az átlag munkásnak több lenne a fizetése... mert baromira nem:-PPP

    Szal jönnek a 'paraszt bácsik' és mindannyian merítenek abból a tóbol egy-egy pohárral... az persze csak fogy... aztán arra jár egy gazda, akinek szerencsés módon van SAJÁT forrása és gondoskodik arról, hogy a víz megfelelő szinten maradjon:-PP És máris nem fogy el a tó vize:-))

    Annyi ember mindíg is fog 'legális' szoftvert venni, hogy az üzlet ne menjen csődbe... szal gond egy szál se... bár igazad van... menyivel jobb lenne, ha a 'paraszt bácsi' legálisan megvenné a windows meg társait és kenyéren és vizen élne hónapokig a kis vásárlás miatt, mialatt a cég vezetői-nek az amúgy is pénztől duzzadó pénztárcája csak egyre nehezedne... sztem mindannyiunknak a te példádat kellene követnük eme 'szebb' jövőért:-PPP