Ulead GIF Animator



Faq

  • KIERTI
    #523
    üdv Aquir! Ha tömör akarok lenni: nem tudom!/hogy érthető legye/:
    Történetem a giffel: fotókkal foglalkozok, amikor átadom a megrendelést elmondom hogy a kiadványokban, felhasználásnál mik az ötleteim. Egyszer rendeltek, és többet csináltam, és mondtam hogy igy képzelem a felhasználást. a megrendelő kapálodzott mert az +10 képet jelentett. elfogadtam, és az első uleadommal megcsináltam az elképzelésemet, megmutatam, megvette!!/én a képeimet ps-ben készrecsinálom, nem használtam opt... abban az első a programba -mint nálad is 2 kép jelent meg- / most 2 évvel késöbb hasonló a helyzet. vitatkozunk hogy ezt is lehetne csinálni. ez a rendelés képei kb szept. végére készülnek el.MOST CSAK ELKÉPZELÉSEM VAN . VALAMI SÉTÁLÓK/ha készül jobb sétáló, ez a kép felejtve/, MEG VALAMI KAVALKÁD! tehát lehet hogy a végleges képek csak a következő eseményen fognak elkészülni!! Most csak probálgatom hogy fog kinézni a végeredmény. Igy már érthető az első mondatom? /pl probáltam hogy a fekete elött milyen szín, milyen folthatásal hogy viselkedik,stb./ Amiben szeretném segitségedet kérni hogy miért lehet hogy már a progi megnyitásánál gond van,= egy kép. Én ugyanugy szeretném hogy müködjön mint az első, nem is akarok az opt... lehetöséggel foglalkozni. Mi lehet a gond, mi lehet alapbol rosszul beállítva nálam hogy követeli az opt..??? Voltál oly rendes hogy az 509 be megprobáltad, és nálad jó volt? én UGYANAZT a "képet", meg UGYANAZT a piros párt hiába rakom be bárhogy az egyik ablak üres!! Ha tudnál segíteni ezt megoldaani köszönném. üdv kierti