Kocka 1-2-3
  • bnorb
    #47
    Hát van egy elméletem most láttam mind a 3-mat. Azt nem tudom mi köze a 2-nek a többihez. (kéne egy kocka 4:)) Az 1 meg a 3...az az elméletem, hogy van ugye a 3, az 1 előzménye, és mivel mások a szereplők a 3 végén és az 1 elején, ezért szerintem az van...(de lehet hogy hülyeség:P), hogy ugye kitörlik az emlékeiket azaz az is lehet, hogy beléjuk tudnak táplálni új emlékeket. Az egyből a szőke csaj azt mondta orvos. Gondolom a néger is mert ugyanazt csinálta. Szerintem eldöntötték hogy: ez legyen autista ez orvos stb... Na akkor ezt most cáfolom is mert az 1-ből az Ökörszem(aki 7 börtönből szökött meg) azt a néger rendőr is ismerte mármint hallott róla.... huhh még az is eszembe jutott(most csak úgy:) de lehet hogy ez is hülyeség XD), hogy az a csak aki megmenekült a 3 ban az nem lehetne esetleg a 2 ben a kém csajszi? vagy ha sok idő telt el akkor az 1ben az öreg orvos csaj. Végülis lehet hogy mégis elkapták utána, vagy beállt a nemtomkikhez hogy kiderítse a kocka titkát és úgy lehet a 2-ben...áááááá bonyolult:P meg kéne kérdezni a rendezőket,vagy kéne egy kocka 4 . amúgy szerintem jól meg van csinálva, csak kicsit röhejesek a terminátor katonák. XD Azt látom elég rég volt komment szal nem nagyon várok rá választ(bár jó lenne:)) de azér jó hogy le tudtam valahova írni....