• koschwarz
    #49908
    híjj, alap, klasszikus, kultikus, nagyon vigyázz magadra, amíg nem nézted meg, nem halhacc meg!! :) az Antiokhiai Szent Kézigránát. ez lesz az "Top Secret Forces" kiegészítő áltimét vepönje :).

    NA, ez a baj a villanóval. ugyanaz, mint a repcsikkel. nem lehet mit tenni ellene. ezért ilyen tehetségtelen faszok ez dájszosok. hiába csináltak egy tök jó játékot, néhány átgondolatlan aprósággal tönkrevágták az egészet.

    most monnyátok meg őszintén, ha látnám, hogy repül felém egy gránát, mit csinálnék úgy igazából????? becsukom a szemem és elfordulok. ha kézigránát, azért :), ha meg szerencsém van és csak egy villanó, akkor azért. mibe kerülne azt beletenni a játékba, hogy ha észreveszed a villanót, akkor el tudj fordulni és nincs semmi baj?????

    egyébként egy lelőtt ellenségtől felvettem valami űrfegyvert, olyan célkeresztje volt, mint egy bulleye, és sajna nem tuttam kipróbálni harcban, mert leartiztak.