Hiszel-s a szellemekben, szellemvilágban?
  • Geri98
    #594
    Gondolom már halott ez a topic, de azért csak megosztom egy régi élményemet.

    talán 10 lehettem, amikor egyszer éjszaka felébredtem arra hogy ki kell mennem a wc-re. (valahogy úgy kell elképzelni, hogy ahogy kimész a szobából balra, egy hosszabb, folyosószerű előszoba van, kb. 6-7 méter. A szobával szemben az ősök szobája. Az előszoba túlsó végén pedig balra egy útvonal vezet a konyhába, ami által egy sarok képződik ott. A mosdó, és a wc az előszoba falában van.) Ahogy mentem kifelé hirtelen megálltam és ledermedtem, mert azon a konyha felőli sarkon egy fekete alak nézett rám úgy, hogy félig ugye a fal mögött volt csak a fejét dugta ki, miközben két kezével meg a sarkot fogta. A fekete alakból semmit nem tudtam kivenni, csak azt, hogy férfi alakja van, de se az arcát se a ruházatát nem udtam kivenni. Olyan volt mint ha egy árnyékot látnál csak tudod hogy nem falra vetődött minta mert látszott hogy térbeli volt. Úgy vagy egy 5 másodpercig figyelt felém, (azt hiszem) majd elbújt a fal mögé. Egy 3 másodperc után ismét visszanézett. Majd berohantam a szüleimhez hogy betörő van a házban. (ezaz, hogy először nem szellemre gondoltam hanem betörőre) Majd felkapcsoltuk a villanyokat, és természetesen nem volt senki sem az egész lakásban. Máig sem tudom hogy mit láttam ott.

    Tudom hogy már sokan írtak hasonlókat de velem is ilyesmi történt.

    És bocs a zavaros és hosszú szövegért :D így sikerült a legpontosabbra :)