csak fanoknak
  • ronihun
    #140
    Mi 3-man mentünk ki, vittünk fejenként 2 szendvicset,persze megykönnyítette a dolgot az, hogy a nagymamám Budapesten él, és ezért nála alhattunk ehettünk stb., de igazából az 50 ezer akkoris irreális ár, persze leszögezem nem olcsó, de én már nyár eleje óta erre gyűjtök és még úgyis belefért hogy előtte két héttel mentünk nyaralni haverokkal, ami nem volt túl olcsó, de persze ez sokmindentől függ. Én most voltam kint másodszorra a Szigeten, hát mikor elsőre voltam még gyerek voltam ugyan de emlékszem hogy alig voltak és elég koszos volt az egész, és olyanok akik évente kijárnak aztmondják hogy évről évre fejlődik, és ezt el is hiszem , mert a Muse fényei nem voltak semmik, ráadásul a hangosítással sem volt baj, és az a baj hogy megint pár komment alapján tényként kezelsz dolgokat, én mikor megtudtam hogy lesz Muse koncert nagyon örültem, csak annak nem hogy a Szigeten lesz, mert olyan véleményell voltam róla mint te most. Aztán mivel nem akartam kihagyni csak elmentem, és kellemeset csalódtam, a pár részeges fiatal magyar(!!) bunkót kivéve, elég kultúrált volt az egész.