csak fanoknak
  • Hajnalcat
    #138
    Tévedés: Én nem azt írtam, hogy a Muse zenéje ricsaj(ilyet sose írnék, hisz régóta imádom a zenéjüket), hanem azt, hogy az a hely, ahol játszottak, ricsaj szinten működik. Tehát ott nyomtaja a többi együttes is a zenéjét, hangosítás rettentő rossz és az emberek fele csak azért megy oda, mert jó kis buli(bocs, a kicsit idézőjelbe kellett volna tennem, csak lealacsonyító képzőként használtam, mert nekem egyáltalán nem tetszik az a Szigetes közeg) az egész és nem az együttes miatt. Pogózni, ugrálni, énekelni oké, persze én is szoktam, hisz imádok pogózni meg tombolni igen, ha jó zenét hallok, de a balhét a teli söröspoharak dobálására meg egymás fejbe rugdosására értettem. Igazából nem szeretek sörökkel leöntve végigtombolni egy koncertet és azon aggódni, hogy a bodyszörfözéssel mikor rúgnak fejbe. "Kellemes" lehet nyomorogni az első sorokban, a kicsiknek meg főleg(kicsi vagyok) és enyhén szólva is elájulnék(ájulós féle vagyok), ha kis levegőt kapnék csak az összenyomások által. Igen, én csak egyszer voltam Szigeten még 99-ben és Guano Apes volt aznap a fő attrakció, amit hátulról figyeltünk, akkor még lazán voltak az emberek, nem volt az a nagy paszírozógépezet. Ja és a Junkies-ra mentünk ki igazából. Annak minden koncertjén ott szoktunk régen lenni, igen, sokat pogóztam ott és folyton felsegítettek, ha elestem, mert rendesek voltak. Vannak rendes emberek, ezt nem tagadom, de sajnos a Sziget az utóbbi időben elkorcsosult nézők szempontjából, tiszetet a kivételnek. Kár érte....igen, lehet, hogy nyugtatás is benne van abban, amit írtam, igen, álmodoztam, hogy felmegyek a koncertre, de nem volt ilyen sok pénzem. Legalább 50 ezret rá kellene szánni, ha normálisan akar lenni ott az ember és nem úgy, mint egy éhes hajléktalan. Zalaegerszegen lakok és eléggé messze van Budapest, tehát az utiköltség elég drága lett volna oda-vissza. Szinte lehetetlen vállalkozás mostani árak mellett ilyen helyre elmenni nekem.
    Béke!