Jön a ValóVilág 12!

Május 5! Beköltözés!
  • Fantasico
    #153800
    Persze Én sem szeretem Renit, de Pirostól azért jóval többet vártam volna mint a játék szempontjából mint emberileg, számomra Ő is leirta magát, nem szeretem azokat az embereket akik A-t mondanak de közben B-t cselekednek, jellemtelenségre utal, és saját magát járatja le miközben szavahihetetlenné is teszi magát. Hányszor hangoztatta igy kiviszi a Barnát, meg úgy kiviszi, meg ráteszi ideteszi odateszi, de azért minden adandó alkalommal enyelegnek meg összebújnak Piros ezzel végleg elvágta magát hiába megy vissza erről a párbajról utána már csak súlytalan játékosok ellen menne vissza, ilyen Márió, Lissza, Barna és Sajti ellen visszamenne mert ezek már vagy totálisan lejáratták magukat ilyen Barna és Sajti ők lényegében szinte bárki ellen kiesnének vagy Márió és Lissza ellen tudna még visszamenni mert ez a két szerencsétlen hülye azt se tudja milyen rendezvényen vannak, azt imádom a legjobban amikor esténként Márió agyonfényezi magát mennyire érti és átlátja a játékot, ehhez képest a legrosszabbul informált és legostobább játékosokhoz képest is 2 nap hátrányba vannak információk terén, nem mintha tudnának vele mit kezdeni mert kb a két embernek együtt van 30-as IQ-ja.