Írj ide veled történt eseményeket, pl. egy jól sikerült nap történetét egy lánnyal/fiúval (jó lenne, ha ez nem egy beugatós topic lenne, s kéretik megfelelő formába önteni a mondanivalót)
  • DannyL
    #180
    Az a baj tudod, hogy én elég ilyedős fajta vagyok, már olyan értelemben, hogy beparázok, ha valaki nagyon rámtelepszik. Befordulok rövidtávon. Ez volt az előző kapcsolatomban is, de én voltam a hibás mert hagytam.

    A mostani kedvesemnek ezt elmondtam és egy percig sem kellett magyaráznom, egyből értette a dolgot és azt mondta, hogy Ő is így gondolja, csak nem akart problémázni. Felnőttként gondolkodik és ez megnyugtat. De ez nem jelenti azt ugyanakkor, hogy hiányozna a szenvedély, mert minden egyre csak jobb ahogy kezdjük megismerni egymás apró tulajdonságait. Szóval hangolódunk egymásra, lassan, folyamatosan, de biztosan. Ez maradt ki az előzőnél és sosem volt 100%-os a megnyílás a másik felé. Nem tudom jobban elmondani...

    Ja és hogy honnan érzem ezt jónak? Onnan hogy lassan egy napot nem bírok ki nélküle. :-)