A következő generáció
  • Solidus
    #181
    Azt a dvd-ét Blue-Ray-nek(bizonyos holocd) hívják...A PS3 AZT IS fogja olvasni,nem úgy mint az xbox360.Megközelítőleg az ára 130000-180000(lehet hogy kevesebbről tudtok,de talán emlékeztek még rá hogy mennyiért lehetett megvenni az első évében a PS2-őt...).Az alapgépben nem lesz vinyó és olcsóbb is lesz(de szerintem ez hülyeség),a bővitettben lesz vinyó.Szerintem nem fognak sonyék ezzel szórakozni.Hordozható-kivehető vinyó.Ezesetben valóban nem kell chip a gépbe,mert ugye az xboxat is úgy buherálták meg hogy a vinyóra irtak fel progit.Minek chip ha van vinyó.Viszont nem tudom azt hogy a blue-ray mennyire lesz írásvédett.De szerintem ezt is megoldják.A joy az nem tetszik,de amit tudni fog a gép!Az xbox360 elbújhat majd szégyenében.Mondjuk a jó cuccokat(MGS4,RESI5) 2007 végére tervezik kiadni.Ha valakit érdekel miért lesz jobb a PS3 mint az xbox360 az látogasson el az ign.comra.Egyébként ami nagyon is érdekel az a revolution.Hiszen a gamecubot is hogy lenézték...Pedig mennyire jó kis gép.Üti grafikában a PS2-őt(Pl:Resi 4).A játékok írása kezdetben könnyű lesz,hiszen dupla DVD-n jönnek(mint a satnya xbox360-ra),aztán jön a blue-ray!25-50 gigáig...Ehhez vegyél blue-ray írót(még nem is forgalmaznak)ami nem 5 forint lesz.Főleg a másolásvédelmét hogy fogják kikerülni?