Final Fantasy Tactics Gameboy Advancen
  • rolika
    #44
    ööö, szerintem nem így van, (miután megtanulta, mert úgy emlékszem csak egy idő után jön be ez az opció) mindenki tud kombózni, csak a kombózó karakter közelében kell lenni, lehetőleg minél többen, mert brutálkomoly 999 pontosakat is lehet sebezni. jah, és nem árt, ha a kombózóknak a kasztjuknak megfelelő kombó van beállítva, különben miss-elhetnek sorban
    roppantul tetszik a játék, főleg az, hogy csak felkapom, lenyomok egy klánt, s ki is van elégítve a napi taktikai-rpg igényem :) tipikus oldskool játék
    125 órája tolom, s nem uncsi, csak egy kicsit könnyű, nem is tudom, mikor öltek meg akárkit is a csapatomból
    ami szerintem nem túl jó, hogy a pénznek nincs semmi szerepe: kétmillió gilem van, és semmire nem tudom elkölteni, mert a csatákban sokkal jobb cuccokat kap az ember, mint a boltokban. talán linkelni kellene, mert akkor állítólag vannak új cuccok, de ezt nem tudtam kipróbálni sajna :(
    a summont totemának hívják
    a fajok: viera (nyuszifül), nu mou (elefántfül), moogle (aprónép), humán, bangaa (gyíkember)
    nah, csak írtam néhány gondolatot :)