Mit jelent az a megfoghatatlan fogalom,hogy jó játék
  • blackgamer
    #15
    - a warez dolgot ne piszkáljuk,
    nem a pénzen múlik, hogy mennyien vesznek játékot
    ha nagyon tetszik egy együttes, akkor megveszed a cd-jüket, és 20-30... stb év múlva is örülni fogsz, hogy megvetted, mert jó néha végighallgatni, és a fiatalságodra fog emlékeztetni
    szerintem játékoknál ez egyáltalán nincs így
    286-os, vagy C64-es játékoktól most már behányok olyan grafikájuk van, pedig akkor még nem tünt fel a dolog, de szerintem te sem fogsz leülni 20-30... stb év múlva pl. CS-zni, vagy NFS akármelyik mostani részével játszani
    ezek a játékok mind adott időszakra max pár évre szólnak aztán az emberek elfelejtik
    ezért soha nem fognak túl sokan játékokat vásárolni, ez amolyan pszihológia

    - a másik dolog, ahogy öregszel, neked is változik az izlésed, pl. Doom-al sokat játszottam, tetszett
    manapság viszont amiben torz akármik vannak azokat a gamékat alapból kerülöm
    az emberek nagy része a valóságot keresi ma már a játékokban, nem pedig a fantáziavilágot (persze az is kell, ne érts félre)


    - fontos dolog a multiplayer is, ebben a FPS-ek vezetnek
    20-25-en Call of duty-zni, az rohadt jó
    de pl. autós játékokban ismertek ilyet amiben ennyien lehet nyomulni?
    a silngle playeres játékok, pedig általában túl rövidek, vagy hosszúak, és átmennek unalmasba

    - de amitől minden unalmas, az a perifériák fejletlensége
    egérrel és billentyűvel nem lehet túl élvezetes sok játék
    a kormányok, joystick-ok egyéb kiegészitők pedig, hát mitmondjak? elég silányak, mintha az általános iskolás korosztályt célozták volna meg


    Blackgamer