Szal...
  • Flyingparadise
    #112
    Nekem volt szerencsém eltölteni fél évet a pokolban. Jobban mondva az eleje nem volt pokol. A vége viszont egyértelműen. Ez a Karolina úti ortopéd klinikában történt. Akiről tudták a nővérek,hogy 3 hónapnál tovább lesz bent-ennyi ideig tart rászokni a xanaxra- azt rászoktatták majd hideg megvonás és fájdalomcsillapító megvonás együtt. Rákosokkal sikerült egy kórterembe kerülnöm. 8-an voltunk egy kórteremben. Mellettünk volt az intenzív ahol mindennap több embernek is megállt a pittyegője. Tulajdonképpen a szobából én éltem túl egyedül. Mivel nem volt rákom. A többiek meghaltak. Iszonyatos kínok között. A morphinjukat a nővérek ellopták rendszeresen. Állandó vita volt, hogy fáj fáj, de morphin helyett betoltak vizet, úgyhogy nem nagyon akart enyhülni. Mindezt úgy kellett átéljem, hogy 4 hónap napi 6 mg xanaxot vontak meg tőlem egyik napról a másikra. Amit én ott két hónap alatt átéltem. Senki nem tudja elképzelni. Határozottan pokol volt. Biztos voltam benne, hogy ott vagyok... A szobámból pokoli kínok között heten meghaltak... Ne tudjátok meg milyen ordítással nyöszörgéssel-sírással keveredett horkolásra felkelni.. Mindent überel.. Nagyon szomorú, hogy a a nővéreknek a lopott gyógyszerből kellett eltartani a családjukat. Kíváncsi lennék mennyiért adtak egy szem sevredolt. De jól megtömték a zsebüket az biztos. A Sevredol egy osztrák gyógyszer volt. Gyors és nagyon erős hatású rövid ideig tartó morphium. Minden fájdalmat legyőz habeadják és odaadják. Csak ez nem történt meg... Remélem megveri őket az Isten.