• mainruler
    #23
    "Igazad van, hogy csúsztatás a mondat, de nem hazugság és pont logikailag nem hibás."

    Nem állítottam, hogy hazugság, csupán azt mondtam, hogy erősen félreértelmezhető. Logikailag viszont hibás. :)

    "Az S3 versenyezni szeretne a piacon lévő DX9-es videókártyákkal, szóval értelmezett rajta a versenyképesség."

    *Sóhaj* Lehet, hogy versenyezni szeretne és fog is, jelenleg azonban nincs kártyája a piacon, amivel versenyezni tudna. Ha szeretnéd, hogy a gyereked indulna egy sakkversenyen, de nincs gyereked, akkor ő nem lehet sem első (versenyképes), sem utolsó (versenyképtelen) a megmérettetésen. Majd ha lesz, akkor benevezheted, de addig az egész egy nagy nonszensz. Nem hiszem el, hogy ezt még mindig nem lehet megérteni!! :(

    "A problémám az volt, hogy te ezt továbbfeljesztetted, "Zsákutcát jelentenek a DX10-es grafikus megoldások?"-ká."

    Ugye, milyen hülyén hangzik? Pontosan azért sarkítottam ki azt a mondatot, hogy lássa, hová vezetne a nyakatekert gondolkodásmódja, szó sem volt semmiféle összeesküvésről. Mellesleg jó lenne, ha te is megértenéd a mondat lényegét. :)

    "Nem tartozik ugyan a tárgyhoz, de légy szíves a lenéző modorodból vegyél vissza kicsit."

    Tényleg ne haragudj, de a bűnös értetlenség mindig felbosszant... :)