Panzer General 2
-
morcosmedve #738 Sziasztok!
Hosszú idő után ismét tankolok, GWC-t nyomom Adlerkorps-szal, 100-on. És végre sikerült elsőre Thermopülénél a BV. Hozzá tartozik, hogy már 8 prototípusom van, ebből egyet lódoltam ki. Az előző térképen, Novi Sadnál felhúztam magam, mert harmadszorra lett meg a brilliant, ehhez képest nem kaptam egy fitying plusz pontot sem érte.
A limitet betartva játszom (3800 a seregem értéke most), és mindenkinek csak ajánlani tudom! Baromi rámenősen és ésszel kell előrenyomulni, viszont nem kell foglalkozni a kis településekkel, úgyis csengenek a végén a pengők. A pontok hiánya rákényszerít a jó taktikára, és nincsenek totális győzelmek a térképeken. Úgy veszem észre, prototípust is szívesebben ad a führer.
TA:3 AT:3 ATY:2 REC:1 INF:8 AD:2 FT:3 TB:2
A földi egységek 88%-át vásároltam, 1 antitankom és 1 gyalogosom protó, a légvédelem és a vadászok mind prototípusok, és az egyik bombázó is, ezt kaptam legutoljára. Ez egy szerintem nagy és tapasztalt sereg, viszont egyáltalán nem modern. Fejleszteni szinte semmi pénz nincs, és túltölteni is csak módjával.